Інша Жінка. Регіони

Друзі, вітайте нашу тренерку з неформальної освіти, Любов Кан

Привіт. Я - жінка. Любляча і кохана дружина, мама донечки і синочка, моїх неймовірних дітей. Моя сім’я – це моє натхнення, моя опора, моя підтримка, місце моєї сили.

Мені 44 роки, більшу частину свого життя я була в одній професії – бібліотекар, 17 років працювала методисткою в Олександрійській центральній районній бібліотеці. Паралельно проєктна менеджерка в громадській організації "Олександрійський гендерний інформаційний центр".

Сьогодні я голова правління громадської організації, тренерка з саморозвитку в Тренінговий центр «Мозаїка». Якщо вже говорити про сьогодні, то сьогодні я вільна жінка, інша жінка, інша по сприйняттю себе і оточення, я дозволила собі бути собою, я почала розуміти себе і слухати своє серце, а потім приймати рішення і діяти. Я довіряю собі, я формую своє оточення відповідно до своїх цінностей і переконань. Саме тому я долучаюсь до Регіонального представництва ГО «Інша жінка» в Олександрії.

Мені відкликаються слова Альберта Ейнштейна «Якщо ви хочете змінити щось мале в своєму житті – змініть ставлення, але якщо вам потрібні великі зміни – міняйте мислення».

Моя діяльність, як громадської активістки, як тренерки з неформальної освіти жінок, це в першу чергу подолання стереотипного сприйняття місця і ролі жінки в сімейному і суспільному просторі. Адже це, одна із головних загроз і перешкод на шляху до самоідентифікації і самореалізації жінок в різних сферах життєдіяльності. Вірю, що разом ми здолаємо всі перешкоди!

#іншажінкаОлександрія #divergentwoman #команда #постзнайомство
Блог Інших. Олександрія