Інша Жінка. Регіони

"Про святковий посуд" або чому ми часто відкладаємо життя на потім?

Tanya Tarasenko

Ну що ж зробиш, що 5 число в мене є щасливим, саме тому я його й обрала для ведення блогу #мої_цінності #число_5

Сьогодні знову знакова подія в моєму житті-фотовиставка “Моє Я” де я є однією з героїнь, які діляться своїми історіями успіху. Минулого місяця мені захотілось започаткувати блог де я буду ділитись власними роздумами, може комусь мої думки навіють щось хороше і допоможуть розібратись в деяких питаннях. Тож не хочу вибиватись з графіка і знову публікую свої метафори життя.

Попередній пост про комариків https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1603332533391230&id=100011434961180

Цей пост буде про “святковий посуд”. Багато у вас такого? Стоїть собі гарненький сервіз, який дістається тільки на свята. А кожного дня ми снідаємо, обідаємо, п’ємо каву з “щоденного” посуду. Це стосується не тільки посуду- це і про одяг, смачні страви, похід в кафе з близькими і ще дуже багато дрібниць життя, які відкладаємо на потім.

Хто вирішує, коли у вас настає свято? А чому б не дістати “святковий посуд” сьогодні? Чому б не одягнути гарну сукню сьогодні на роботу і не купити собі торт зі свічкою бо вам просто цього захотілось?? Чому свій настрій потрібно прив’язувати до якоїсь дати чи події? Чому б не дістати “святковий посуд” сьогодні і не використовувати його кожного дня, проживаючи кожен день як свято?

Чому подарунки для коханої чи близької людини частіше даруються в якісь визначні дати прив'язуючи сюди важливі події? Хіба важлива подія не в тому, що вона просто є в нашому житті? Хіба не це найцінніше? І це вже є чудовим приводом для свята. Багато важливих і дійсно цінних речей суспільство навчило нас сприймати, як звичайну подію ставлячи наші бажання та мрії далеко не на перше місце.

Багато писала би про це та хочу завершити пост на конкретно поставленій думці. Життя-це і є свято, яке ми проживаємо прокидаючись кожного ранку. Свято відбувається тоді, коли ми його впускаємо в своє життя, а не дочекавшись правильної дати. Життя одне і надто коротке щоб його відкладати на потім. Живу тут і зараз. Святкую життя кожного дня!

Дякую за неймовірні фото Osipenko Rita та Станіслава Осипенко. Суперово передали образ
Блог Інших. Олександрія