Світлана Михайленко: “Поняття «ґендер» багатьох плутає, тому хотілося б, щоб доносити інформацію спеціалісти”
Читати статтю: https://www.prostir.ua/
Нагадаємо, що наша команда в парнерстві з Олександрійський гендерний інфоцентр, разом із вчителями та освітянами з Новопразької і Приютівської ТГ працює над розробкою факультативної, модульної, освітної програми для старшокласників “4 кроки до гендерної рівності”.
Ця програма та запис розробляється в рамках проєкту “Тренд на рівність”, що втілюється за підтримки Уряду Канади в рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» і впроваджується організацією Pact Ukraine
#тренд_на_ріввність #ІЖ_регіони #4кроки