Інша Жінка. Регіони

Знайомство з командою. Тетяна Тарасенко

Продовжуємо #знайомствозкомандою. Вітаємо Tanya Tarasenko, нашу художницю, яка безпосередньо залучена до організації кожного публічного заходу
___________________________________

Привіт! Мене звати Таня, мені 32 роки і я жінка. Вже 13 років я мама двох діток і ця роль для мене є найулюбленішою.
Діти - це моє натхнення, сила та світло, яке в найтемніші часи вказує вірний шлях. Я прагну подарувати дітям радісне дитинство, вчити їх бути щасливими тут і зараз та звісно допомогти стати успішними і в цьому подавати їм приклад.

Понад 10 років я пропрацювала в сфері торгівлі, але не відчувала, що зможу реалізувати свій потенціал саме в цьому. Я не боюсь змінювати своє життя, йти за покликом душі і руйнувати стереотипність. Оглядаючись назад, розумію, що слухаючи своє серце я зробила найвірніші кроки й хочу рухатись тільки в цьому напрямку!

Зараз я художниця і маю за плечима дві персональні виставки, громадська діячка, комунікатора найкращої команди “Тренінговий центр “Мозаїка”. Я обожнюю пізнавати все нове, потрапляючи до нової компанії у мене рідко з’являється відчуття, що я серед чужих, частіше, що серед своїх. Кожна людина - це окремий, унікальний світ, який пізнаючи я вчуся чогось нового і це мене запалює. Любі нові завдання та задачі я приймаю їх як можливість “прокачати” себе і вірю в те, що для людини немає нічого неможливого. Також я вірю, що тільки улюблена справа може принести успіх, бо горіти тим чим займаєшся вже є високим показником успішності.

Щаслива стати частиною “Інша жінка” бо тут я можу реалізувати свої ідеї та задуми, тут я отримую підтримку і можу надати її іншим. Це те розвиваюче середовище де відчуваєш ріст та можливість розкрити свій потенціал. Адже жінка підтримує жінку, а не навпаки.

ншажінкаОлександрія #divergentwoman #команда #постзнайомство
Блог Інших. Олександрія