Інша Жінка. Регіони

Майстер-клас “Дерево процвітання” у техніці нейрографіка

Інша Жінка. Олександрія
Сьогодні 25 квітня в арт-майстерні "Іншої жінки", пройшов майстер-клас з Нейрографіки. Провела його художниця, Тетяна Тарасенко tarasenko_art_ua, яка давно захоплюється цією технікою. Розказала про нейрографічні лінії і кола та розповіла, про що говорять обрані кольри.

Малювали Нейродерево процвітання, яке найкраще малювати в період цвітіння плодових дерев. Налаштовували свої думки на розвиток на вирішення задач.

Та головне, що кожна жінка поринула в думки про свої мрії і зосередилась на позитивних думках, що й створювало приємну, відкриту атмосферу.

Арт-майстерня має в планах безліч нових та цікавих заходів під час яких ви отримуєте неймовірний релакс, позитивні емоції і цікаві знайомства. Чекайте на наступні майстер-класи і не пропустіть можливості відчути себе в творчому колі.

Нейрографіка - це інструмент коучингу та інтелектуального проектування реальності.

Принцип нейрографіки простий та зрозумілий - учасники малюють думки і заряджають їх енергією. Під час малювання думок, почуттів, переживань відбувається трансформація внутрішньої реальності. Людина починає виражати свої переживання й трансформувати проблему через зображення. В нейрографіці використовуються прості способи малювання, доступні кожному, бажаючому освоїти цей метод на практиці.