Інша Жінка. Регіони

Бізнес Сніданок про Не-успіх. Марія Дитинюк

Інша Жінка. Олександрія
Сьогодні відбувся наш традиційний "Сніданок про НЕ-успіх". Заздалегідь він, не планувався, вирішилось все за тиждень до заходу і так сталось не дарма.

Наша спікерка щиро вірить, що в житті випадковості не випадкові і свої плани треба вміти змінювати прислухаючись до своїх бажань та вібрацій всесвіту. Ми неймовірно щасливі, що все співпало саме так і сьогоднішній ранок ми провели в компанії неймовірно романтичної, легкої і позитивної @Дытынюк Мария

Марія успішна жінка, власниця студії "Пізнай себе через АРТ", учасниця шоу "Україна має талант", "Віце-Міссіс Вінниця", "Міссіс Добре серце", автор книги "Как увидеть в своём партнёре Ангела?", спікерка міжнародних фестивалів та форумів.

Під її керівництвом намальовано більше 200 Ресурсних картин відомими вінничанами, цілими сім'ями, закоханими парами, дітьми, та жінками, що прагнули гармонії.

Та за кожною перемогою, за кожним великим успіхом ховається своя історія...

В нас вийшло дізнатись не тільки про шлях Марії до успіху, до того дня, коли обрала арт-терапію,а й мали нагоду прорацювати власне хвилююче питання та знизити значимість негативної ситуації.

Розповіла про курйози, які підкинула доля дорогою на шоу "Україна має талант" та як шукали рішення. Про народження авторської техніки малювання та що спонукало до її створення.

Також ділилась тим як вона знаходить позитив у невдачі та для чого вони даються людині? Як зрозуміти своє призначення та кайфувати від кожної хвилини життя? На ці питання ми теж отримали відповіді. Розповідаючи про своє життя, Марія вчила і присутніх по справжньому насолоджуватись моментом.

Щиро вдячні спікерці та всесвіту за сьогоднішній надихаючий ранок!
Дякуємо Марія, за ті промінчики тепла і світла, які ти сьогодні випромінювала. Бажаємо ще більших перемог і втілення мрій, нехай все вдається!

#іншажінка_Олександрія
#іж_регіони
#іншажінка
#divergentwoman