Інша Жінка. Регіони

Фотовиставка-перформанс "Моє Я" працюватиме до 30 вересня

Інша Жінка. Олександрія
Запрошуємо олександрійців та гостей міста на фотовиставку-перформанс “Моє Я”, що проводиться в рамках проєкту “Гендер стосується кожного та кожної”. Крім портретів успішних жінок, які відчули своє призначення глядачі вперше в Олександрії матимуть можливість прочитати про персональні секрети успіху і цінності кожної жінки-героїні, послухати аудіо розповідь, надихнутися арт-об’єктом, що підсилює візуальну складову виставки.

Галерея “Vashart” за адресою: вул. Чижевського, 8, м. Олександрія, Кіровоградська область.
Фотовиставка працюватиме до 30 вересня, а потім мандруватиме Україною, проводитиметься в містах, де працюють регіональні відділення наших партнерів ГО Інша жінка (попередньо Кременчук, Полтава, Знам’янка, Херсон, Горішні Плавні, Харків).

У ході фотовиставки-перформансу будуть представлені світлини та арт-об’єкти 10 жінок-героїнь, родом з Олександрії та району, які самореалізуються у політиці, бізнесі, професії.

Нагадаємо, метою проєкту є започаткування соціального діалогу щодо гендерної рівності задля впровадження гендерних політик і розширення економічних, владних можливостей жінок в Олександрійському районі.

Проєкт реалізує ГО “Олександрійський гендерний інформаційний центр” у парнертві з ГО “Інша жінка”, ГО “Територія успіху”, ГО “Спілка митців Олександрійщини”.

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом. Відповідальність за зміст інформації несе ГО “ОГІЦ”. Інформація, що представлена у виданні, не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.

#МоєЯ #Фотовиставка #ПроєктиОГІЦ #Vashart