Інша Жінка. Регіони

Бізнес сніданок про Не-успіх з Анною Орловською

Інша Жінка. Олександрія
Сьогодні пройшов традиційний захід "Сніданок про НЕ-успіх"
Цього разу, спікеркою сніданку стала керівниця регіонального відділення ГО "Інша Жінка. Олександрія" та засновниця "Тренінгового центру "Мозаїка", Анна Орловська.

За спеціальністю Анна менеджерка неурядових організацій. Має більше 10 років досвіду у прєктному менеджменті, займалася імплементацією реформи безоплатної правової допомоги на всеукраїнському рівні, проходила програму стажування у відділі ООН в Австрії, випускниця програми Державного департаменту США з вивчення досвіду роботи державних установ та громадських організацій. Зараз вона мама дворічної донечки, яка знаходить час і сили для самореалізації, побудови бізнесу та громадської діяльності.

Ділилася Анна історіями з дитинства, які мали значний вплив на формування її сьогоднішньої. З дитинства Анна вже вміла говорити "НІ", якщо вважала це за потрібне і "ТАК" мріям та вірі в свої сили. Однією з своїх місій спікерка вважає допомогу в реалізації потенціалу жінок. Розуміє, що на жінку покладено більше відповідальності та обов'язків хоча й фізично вони слабші від чоловіків. Запрошує бажаючих приєднуватись до спільноти і реалізувати свої мрії разом.

Щирість та справжність відчувалась в кожному слові Анни, вона ділилась як смішними історіями життя так і не дуже позитивними, та за її словами саме ті всі обставини і події сформували її тою, якою ми всі її знаємо.

На бізнес-сніданку Анна розповіла:

☑ Як почати своє життя спочатку у новому місці, де немає друзів і знайомих
☑ Як просувати власний бренд
☑ Як налагоджувати партнерські стосунки, будувати спільноту, координувати роботу мережі

Наостанок Анна дала жінкам декілька порад: "Ніколи не припиняйте мріяти та йти до своїх цілей!" "Формуйте оточення, яке позитивно на вас впливає і видаляйте зі свого життя токсичних людей!" Будьте чесними з собою та іншими-це набагато простіше ніж бути не тим ким ти є насправді !"

#іншажінка_Олександрія
#divergentwoman
#бізнес_сніданок_про_НЕуспіх