Інша Жінка. Регіони

Перший регіональний діалог у Кременчуці

Інша Жінка. Олександрія
Tanya Tarasenko і Tanya Kozar мали можливість долучитися особисто

У Кременчуці відбувся Діалог Українського Жіночого Конгресу в комбінованому онлайн&офлайн форматі з гостями у студії та прямими онлайн-включеннями.
Рада була бути присутньою офлайн, адже атмосферу та енергетику, що вирувала у студії, не можна відчути онлайн. Чудові спікерки підіймали дійсно важливі питання.

Сподіваємося, що думки кожної будуть почуті представниками органів влади та профільних міністерств.

Можливості надихають!

Регіональний Діалог у Кременчуці відкрили співзасновниці Українського Жіночого Конгресу: Світлана Войцеховська, народна депутатка України (2014-2019), Олена Кондратюк, Віцеспікерка Верховної Ради України, Mariya Ionova, народна депутатка України. Крім того, із вітальним словом виступила Олена Єна, директорка програми «Жінки-лідерки» National Democratic Institute.

"Я завжди вірила і вірю сьогодні у сестринський рух. Це коли жінки допомагають одна одній, навчають. Підтримка сестринського руху є однією із місій Українського Жіночого Конгресу, а започаткування регіональних Діалогів є прикладом цієї підтримки. До зустрічі на П'ятому ювілейному Українському Жіночому Конгресі, маю надію, офлайн", - сказала Світлана ВОЙЦЕХОВСЬКА.

"Для нас дуже важливо почути думку з регіону, а Діалог - це можливість досягти єдиної точки зору та об'єднатися навколо цінностей рівності заради спільної мети. За кожним діалогом мають також стояти певні засадничі речі. Це пошук компромісу та завершення консенсусом. Сьогодні ми підіймаємо питання економічних викликів для жінок на місцевому рівні, справедливий доступ жінок і чоловіків до розподілу економічних ресурсів", - наголосила Олена КОНДРАТЮК, Віцеспікерка Верховної Ради України.

"Рівень доходу жінок значно зменшився через переважну залученість в секторі обслуговування, який припинив роботу під час карантину. Натомість бізнес, який очолюють жінки, може зіграти важливу роль в економічному відновленні країн завдяки створенню нових робочих місць. Крім того, розвиток жіночого потенціалу сприятиме швидшому подоланню економічних наслідків пандемії: якщо заохочувати ґендерну рівність у відповідь на кризу, то ВВП може зрости на 13 млрд доларів до 2030 року", - відмітила під час свого виступу Марія ІОНОВА.

"Ми пишаємося цим партнерством і дякуємо лідеркам Українського Жіночого Конгресу, які працюють багато років із нами для залучення жінок до прийняття рішень на всіх рівнях. Це надважливо в демократичній державі і саме цього сьогодні хочуть українці", - підкреслила Олена ЄНА, директорка програми «Жінки-лідерки», Національний демократичний інститут.

#УкраїнськийЖіночийКонгрес #UWC #УЖК