Інша Жінка. Регіони

Воркшоп. Мистецтво управління командами у час змін / Change management

Інша Жінка. Олександрія
“Якщо ми не керуємо змінами - зміни починають керувати нами”

У суботу, 19 лютого об 11:00 ранку, запрошуємо на п’ятигодинний воркшоп із Марією Кузнєцовою, HR бізнес парнеркою української авіакомпанії SkyUp - представницею індустрії, яка знає все про стрімкі зміни та непередбачуваність.

До участі запрошуються:

  • керівники всіх рівнів
  • власники бізнесів
  • керівники громадських організацій
  • з досвідом управління - від 2-х років
  • керівники громадських організацій

Управлінці, які розуміють, що старі інструменти та підходи вже не працюють, розуміють, що своєчасті актуальні знання - це основа успіху, знають, що найкраще навчання - це навчання в практиків.

Де: Художня Галерея Art.goodzik Тривалість: 11:00 - 16:00 (з перервою на обід)
Вартість: 500 грн.
Група: до 15 учасників

Для 2-х учасників буде доступна участь за пільговою ціною (на вибір організаторів) . Реєстрація обов'язкова за тел. 099 137 94 60 або відмічайте “прийду” у події.

Що вам, як керівнику команди або бізнесу, спадає на думку першим при слові “зміни”? Невизначеність, невідомість, неможливість довгострокового планування, фокус лише на “сьогодні” та “гасіння пожеж”.

У ході воркшопу ми навчимося приймати виклики, які несуть нам постійні трансформації в світі та зміни, які відбуваються ледь не щодня. Учасники навчаться працювати з внутрішнім ресурсом та емоційним опором, а також внутрішнім опором команди, коли, черговий раз, потрібно приймати нетипові рішення.

Також поговоримо про те, якими інструментами можна оцінити управлінський потенціал своїх колег, як приймати ефективні рішення про підвищення в своїй команді. Та дізнаємося, без якої з шести амбіцій неможливо пройти випробувальний термін на посаду керівника.

Додамо ще, що Марія - волонтерка Офісу підтримки реформ при Міністерстві закордонних справ України, бізнес-консультантка для малого бізнесу з питань управління персоналом та організаційного розвитку, менторка, запрошена викладачка Національного авіаційного університету.

Захід точно буде цікавим і корисним для управлінців