Інша Жінка. Регіони

Національний та локальний діалог про гендерну рівність

Інша Жінка. Олександрія
Відразу після 3 дискусій про жінок у політиці та бізнесі в Олександрії мені пощастило відвідати П'ятий Український Жіночий Конгрес і поглянути на проблему гендерної рівності на національному рівні, поспілкуватися з Першою леді, народними депутатами, урядовцями, Уповноваженими Послами та експертами національного та міжнародного рівня.

І якщо вибрати головне, то гендер це, насамперед, про жінок і чоловіків. Тому створювати потрібно не кімнати “Матері і дитини”, а кімнати для “Батьків і дитини”, захищати права і чоловіків, і жінок, які страждають від домашнього насильства, а обирати на роботу не за ознакою статті, а за рівнем професіоналізму.

Багато зроблено за 30 років на національному рівні щоб викорінювати гендерні стереотипи. Одна лише гендерна експертиза підручників варта поваги. Адже 85% шкільних матеріалів довелося змінити/замінити, бо вони культивують традиційний розподіл ролей, популяризують думку про чоловічі та жіночі професії... та ще більше роботи попереду. #іж_регіони #Олександрія #Київ Інша Жінка / Divergent Woman і дякую дорога Юлія Цибульська, тому що #жінка_підтримує_жінку