Інша Жінка. Регіони

Запрошуємо на Бізнес-сніданок про НЕ-успіх. Марія Кузнєцова

Інша Жінка. Олександрія
Продовжуємо проводити бізнес-сніданки, що надають крила у Новому році!

У неділю, 30 січня об 11:00 ранку, запрошуємо жінок на сніданок із Марією Кузнєцовою, HR бізнес парнеркою української авіакомпанії SkyUp до кав’ярні-піцерії Scorini (пл. Соборна, 27 Б, м. Олександрія).

Марія волонтерка Офісу підтримки реформ при Міністерстві закордонних справ України, бізнес-консультантка для малого бізнесу з питань управління персоналом та організаційного розвитку, менторка, запрошена викладачка Національного авіаційного університету. Її життєве кредо: «Називати речі своїми іменами, навіть якщо імена в них не дуже».
Під час бізнес-сніданку Марія розповість:
  • про найбільші помилки в управлінні командами: «Той самий момент, коли думаєш, що управляєш командою, але забуваєш управляти собою»
  • роль особистих цінностей в управлінні командами: «Той самий момент, коли майже погоджуєшся на ультимативні переговори з «терористами» і дозволяєш їм встановлювати свої порядки»
  • Гроші V& Цінності: «3 успішні шляхи до емоційного вигорання за хороший гонорар»

Нагадаємо, що бізнес-сніданки про НЕ-успіх це - серія щомісячних зустрічей за чашкою ароматної кави або чаю з жінкою що самореалізовується, яка готова відверто розповісти про НЕ-успіх, свої помилки, невдачі, факапи та все те, що болить, змушує зупинятися, перешкоджає, ставить палки в колеса, заважає та, нарешті, веде до… успіху.

Увага! Вартість участі підвищено - 200 грн* Але для є знижка для членкинь організації - 100 грн. Бажаючі приєднатися до нас можуть заповнити заяву про вступ до організації під час заходу.

*Всі зібрані кошти будуть направлені виключно на популяризацію ініціатив регіонального представництва ГО "Інша Жінка" в Олександрії та на створення додаткового ресурсу для підтримки інших жінок в бізнесі та самореалізації

У зв'язку з карантинними обмеженнями максимальна кількість місць складає 15 учасниць, реєстрація обов'язкова за тел. 063 958 20 90 або відмічайте “прийду” у події.

#іншажінка_Олександрія #divergentwoman #бізнес_сніданок_про_НЕуспіх