Інша Жінка. Регіони

МАЙСТЕР-КЛАС з малювання в техніці Пуантилізм (крапкова графіка)

Інша Жінка. Олександрія
А у нас колаборація з Інша Жінка / Divergent Woman. Знам‘янка

В неділю, 7 жовтня о 12:00, “Інша жінка” @divergent_woman_ запрошує жінок на майстер-клас з крапкової техніки, який відбудеться в за адресою, вул. М. Грушевського, 11 (центральний парк), м.Знам’янка.

Пуантилізм - це цікавий і незвичайний напрям в живописі. Походить від слова "пуанти"- взуття балерини, які залишають крапки , а також point, що з французької означає крапка.

Принципом крапкового малюнку є манера створення картини окремими мазками крапкоподібної чи прямокутної форми. Характерним для цієї техніки є відмова від фізичного змішування фарб заради оптичного ефекту.

На нашому майстер-класі ви створите власну унікальну картину в крапковій техніці та дізнаєтесь про походження цієї унікальної техніки. Якими фактами і дослідженнями керувався творець, коли вперше почав створювати роботи в цій техніці.

Майстер-клас проведе художниця з Олександрії, Тетяна Тарасенко @tarasenko.tanya.nikolaevna , яка вже три роки створює картини в цій техніці. Створювати картину пропонується по готовому шаблону, який можна обрати на свій смак із представлених художницею зразків, всі вони є авторським виконанням Тетяни, то ж унікальність робіт гарантується.

Також гарантуємо, що кожну учасницю чекає релакс та приємне спілкування в компанії творчих і цікавих жінок.

Захід триватиме півтори години.

Кількість місць обмежена, реєстрація обов'язкова за номером +38095-808-14-93