Інша Жінка. Регіони

Майстер-клас "Крапкова графіка" (Пуантилізм)

Інша Жінка. Олександрія
Починаємо вихідні з творчості

14 серпня в суботу о 10:00, “ Інша жінка” запрошує жінок на майстер-клас з крапкової техніки, який відбудеться за адресою пр-т Соборний 87, кв. 21 ( будинок в якому знаходиться 150 аптека)

Пуантилізм - це цікавий і незвичайний напрям в живописі. Походить від слова "пуанти"- взуття балерини, які залишають крапки , а також point, що з французької означає крапка.

Принципом крапкового малюнку є манера створення картини окремими мазками крапкоподібної чи прямокутної форми. Характерним для цієї техніки є відмова від фізичного змішування фарб заради оптичного ефекту.

На нашому майстер-класі ви створите власну унікальну картину в крапковій техніці та дізнаєтесь про походження цієї унікальної техніки. Якими фактами і дослідженнями керувався творець, коли вперше почав створювати роботи в цій техніці.

Майстер-клас проведе художниця Тетяна Тарасенко, яка вже більше двох років створює картини в цій техніці. Створювати картину пропонується по готовому шаблону, який можна обрати на свій смак із представлених художницею зразків, всі вони є авторським виконанням Тетяни тож унікальність робіт гарантується.

Також гарантуємо, що кожну учасницю чекає релакс та приємне спілкування в компанії творчих і цікавих жінок.

Вартість організаційного внеску -150 грн. Захід триватиме півтори години. Кількість місць обмежена тож реєстрація обов'язкова за номером - 097 80 89 781 (Таня).