Інша Жінка. Регіони

Бізнес-сніданок про НЕ-успіх з Тетяною Гриценко

Інша Жінка. Олександрія
У неділю, 26 вересня, снідали з Танюша Гриценко - харизматичною, наполегливою, бізнес-леді. Цей бізнес-сніданок про НЕУСПІХ пройшов у теплій, невимушеній атмосфері у затишному закладі Ресторан "SanRemo".

За горнятком ароматної кави головна героїня відверто поділилася своєю історією, уроками та випробуваннями долі, через які пройшла в своєму житті, а також «секретами» незламності, витримки та методами подолання труднощів.

На зустрічі Тетяна розповіла про те, що у своєму житті вдячна всім, хто зустрічався, але особливо батькам, чоловікові та справжнім друзям, які завжди поруч.

Наголосила, що навчатися варто впродовж усього життя, навіть у своїх конкурентів, і обов’язково рухатися вперед: «якщо не йдеш вперед, значить ти йдеш назад. Сталого положення немає». А також порадила не переоцінювати себе і недооцінювати інших.

Приємною несподіванкою були подарунки від героїні всім учасницям сніданку – брендовані шоколадки ти ручки від оптики «Мальва», власницею якої є героїня. Дякуємо Тетяні за досвід і відверту розмову!

#іж_регіони #Іншажінка_Олександрія #бізнес_сніданки