Інша Жінка. Регіони

Запрошуємо на Бізнес-сніданок про НЕ-Успіх. Анна Орловська

Інша Жінка. Олександрія
Зачекалися?! Нарешті новий цікавий бізнес-сніданок, що надає крила, у Полтаві!

Коротко про проєкт. Бізнес-сніданки про НЕ-успіх - це серія щомісячних зустрічей за чашкою ароматної кави або чаю з жінкою, що самореалізується, яка готова відверто розповісти про НЕ-Успіх, свої помилки, невдачі, факапи та все те, що болить, змушує зупинятися, перешкоджає, ставить палиці в колеса, заважає та, нарешті, веде до… успіху.

У суботу 11.12.2021р. ми виходимо на міжміський рівень, бо запрошуємо жінок на сніданок із Анною Орловською - громадською діячкою, засновницею тренінгового центру "Мозаїка", керівником регіонального представництва громадської організації «Інша Жінка» в місті Олександрія. Спікерок із інших міст ми ще не запрошували, це наш новий досвід і ми дуже раді з цього та сподіваємося, що нашим гостям буде цікаво познайомитися та обмінятися досвідом.

За спеціальністю Анна менеджерка неурядових організацій. Має більше 10 років досвіду у прєктному менеджменті, займалася імплементацією реформи безоплатної правової допомоги на всеукраїнському рівні, понад 5 років координувала роботу офісів ГС “Мережа правового розвитку” у 17 областях, проходила програму стажування у відділі ООН в Австрії, випускниця програми Державного департаменту США з вивчення досвіду роботи державних установ та громадських організацій. Зараз Аня мама прекрасної донечки, щаслива дружина, яка реалізує власний потенціал та допомагає розвиватися іншим.
Але за кожною перемогою, за кожним великим успіхом ховається своя історія.

Тому на бізнес-сніданку Аня розповість:

  • Як почати своє життя спочатку у новому місці, де немає друзів і знайомих;
  • Як просувати власний бренд;
  • Як налагоджувати партнерські стосунки та координувати роботу мережі.

Чекаємо та зустрічаємося у суботу 11 грудня о 10:30 в кав'ярні Pecher's, вул. Соборності, 34

У зв'язку з карантинними обмеженнями, просимо:
- дотримуватися маскового режиму під час відвідування заходу;
- мати при собі сертифікат про підтвердження проведення вакцинації або дійсний ПЛР-тест.

Вартість участі - 100 грн*
*Зібрані кошти будуть направлені виключно на популяризацію ініціатив регіонального представництва ГО "Інша Жінка" в м. Полтава та на створення додаткового ресурсу для підтримки інших жінок в бізнесі та самореалізації.

У зв'язку з обмеженою кількістю місць (15 учасниць), реєстрація обов'язкова за посиланням http://surl.li/awlfb

#бізнес_сніданок_про_НЕуспіх
#іншажінка_полтава
#іншажінка
#divergentwoman