Інша Жінка. Регіони

Візит в Опішнянську громаду

Інша Жінка. Харків
Наш третій візит в рамках програми WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей в партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine відбувся в Опішнянську громаду.

Наймолодшій учасниці цієї зустрічі — лише 19 років, найстаршій — 66, радіємо, що наші візити збирають все більше і більше зацікавлених жінок, значить все більше і більше жінок беруть відповідальність за своє життя на себе!

Для учасниць зустрічі ми організували:
✔️ презентацію онлайн-платформи Досить!
✔️ тренінг з психологинею Юлією Карпенко
✔️ розмову зі співробітниками патрульної поліції Мариною Зінюхою та Сергієм Лях
✔️ практичні поради від юристки Владислави Ломакіної
✔️ сесію від коуча Каріни Булавіної
✔️ зустріч з кар’єрною радницею Ганною Дем'яненко
✔️ смачний та заряджаючий кава-брейк

Наші спікерки Каріна Булавіна та Ганна Дем'яненко поділилися своїми враженнями після теплого та відвертого спілкування з дівчатами.

“Розкрити власний потенціал, знайти ресурси та енергію, відчути силу сказати "Досить" і почати все спочатку, все це можливо, якщо маєш розуміння і відчуття себе. Мені дуже приємно, що з кожною зустріччю жінки з різних громад долучаються до нашого проєкту з бажанням готові змінювати своє життя на краще”, — розповідає Каріна.

“Кожна доросла людина повинна уміти та бути готова себе забезпечити тим рівнем життя, яким вона хоче жити”, — ділиться з учасницями наша радниця з питань кар'єрного розвитку та зростання Ганна.

На наших зустрічах дівчата отримують не лише теоретичні та практичні знання з питань особистої безпеки, а й наповнюються новими емоціями під час практичних вправ. Пишаємося вами, наші учасниці!

Довідково: Програма WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей впроваджується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаслення за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#ПрямуємоРазом #WEACT #іншажінка #divergentwoman #скажидосить #зустрічідляжінок