Інша Жінка. Регіони

Важливий фінальний захід проєкту підтримки ВПО та іх інтеграції в місцеві спільноти

Інша Жінка. Харків
ГО «Інша жінка» в рамках проєкту "Дружні громади: комплексні послуги, самоорганізація і взаємодопомога ВПО Полтавщини" 🇺🇦1 лютого провела Форум, присвячений інтеграції внутрішньо переміщених осіб в Полтавській області та Україні в цілому.

🤝 Запрошуючи більш ніж 50 учасників, організатори ставили собі за мету за результатами Форуму виробити спільне бачення шляхів підтримки, інтеграції та адаптації переселенців. А також підвищення рівня співпраці влади та громади у цій галузі, обмін позитивним досвідом, напрацювання нових корисних соціальних зв’язків, розробки підтримуючих проєктів та гуманітарних ініціатив для допомоги ВПО.

Учасниками Форуму стали представники: органів державної влади та самоврядування; бізнесу; громадських організацій та благодійних фондів; преси; громадського та державного сектора; патрульної поліції; активісти, лідери думок та переселенці. Загалом форум зібрав гостей з Полтави, Кременчука, Харкова, Олександрії, Краматорська та Котельви.💙💛

❗️Під час виступів спікерів панельних дискусій учасники заходу обговорили виклики з якими вони стикнулися після початку повномасштабного вторгнення російської федерації та які шляхи їх вирішення стали оптимальними.

Засновники ГО “Художників Пектораль”, що працює на базі 🎨 Полтавського артцентру Zelo, Ярослав Терновський та Аліна Гончаренко представили свої проєкти допомоги ВПО та наголосили наскільки важлива зараз психоемоційна підтримка населення у нових умовах життя через заняття творчого, інтелектуального та фізичного розвитку.

Для оранізаторів Форуму приємно було запросити спікером Тетяну Кандибу ❤️,яка представника ВПО, що адаптувалася в новому місті та стала активно допомагати іншим, приєднавшись до волонтерського руху м. Кременчука.

💪 Форум став майданчиком для спілкування між владою, бізнесом, громадським сектором та переселенцями. Адже саме координація їхніх зусиль допоможе внутрішньо переміщеним особам відновити життя на новому місці.

🫶 ГО «Інша жінка» вдячна донорам, виконавцям та всім учасникам проєкту "Дружні громади: комплексні послуги, самоорганізація і взаємодопомога ВПО Полтавщини" за плідну та якісну роботу, що інколи виконувалася в надважких воєнних умовах. Без всіх вас реалізація цього проєкту була б неможливою!

Проєкт впроваджується ГО "Інша Жінка" у рамках проєкту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні ПРООН "ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної та місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни" за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

#UNDPUkraine #іншажінка_реагування #іншажінка_полтава #іншажінка