Інша Жінка. Регіони

Все більше жінок, які прагнуть розвитку та нових можливостей🚀

Інша Жінка. Харків
«Сила оточення» - саме з такою назвою пройшов 16 жовтня в Полтаві ресурсний тренінг Любові Кан, авторки програми, голови правління ГО “Олександрійський гендерний інформаційний центр”, тренерки з розвитку навичок майбутнього тренінгового центру “Мозаїка”, проєктної менеджери та мотиваційного спікерка.

Самоусвідомлення людини в багатьох випадках залежить від оточення, під впливом якого вона знаходиться і яке формує її світосприйняття.

Що таке закон оточення та як він працює? Для чого потрібно свідомо формувати своє оточення? Як оточення може впливати на нас? В чому сила оточення? Що таке токсичне оточення? Як не піддатись впливу? Чи не є ми для когось токсичним оточенням? На всі ці питання кожен учасник отримав конкретну відповідь.

«Наше життя – це відображення наших стандартів або те, що ми готові терпіти. Якщо ж не готові, то цього всього в нашому житті не буде», - говорить Любов Кан.

«Чим більше віддаєш, тим більше отримуєш! Бажаємо Вам отримувати стільки, скільки Ви віддаєте людям», - подякували учасники тренінгу за таке тонке та чітке висвітлення теми сильного, ресурсного, мотивуючого оточення!

Проєкт впроваджується ГО "Інша Жінка" у рамках проєкту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні ПРООН "ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної та місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни" за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

#UNDPUkraine #іншажінка_реагування #іншажінка_полтава #іншажінка