Інша Жінка. Регіони

Сучасній жінці присвячується...

Інша Жінка. Харків
У світі змінюється все. За останні 50 років суспільство зазнало глобальних змін. Ми винайшли багато речей, що полегшують нам життя. Роблять його комфортнішим, кращим, дарують вільний час. Ми створили нові професії, роботів, підкорили космос, майже винайшли машину часу, і головне - ми не збираємося на цьому зупинятися... Але дещо в суспільстві залишилось без змін. Стереотипне уявлення щодо ролі та призначення жінки в суспільстві. І ми збираємося викорінити цей рудимент минулого.

Жінки вже давно навчилися бути самостійними. Самодостатніми. Незалежними. Вони встигають все: народжувати та виховувати дітей, слідкувати за господарством, ходити на роботу, самостійно вирішувати проблеми, гарно виглядати, керувати автомобілем, забивати цвяхи, робити ремонти. Безліч корисних речей. Але, нажаль, цей титанічний щоденний труд просто знецінюється. Жінки постійно стикаються з неповагою, зневагою, несправедливим відношенням, дискримінацією до себе з боку чоловіків, неважливо ким він є - чи власним чоловіком, чи шефом на роботі.

Це - несправедливо, Це потрібно змінити. І ми знаємо, як це зробити.

Отже, саме час познайомитись!

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами.

Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.
_____________________________
Голова
ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська

#іншажінка #іншажінка_харків #іншажінка_регіони #divergentwoman #харьков #харків