Інша Жінка. Регіони

Інші жінки провели перший бізнес-сніданок у 2021 році з відомою телеведучою

Інша Жінка. Горішні Плавні
Як Новий рік розпочнеш, так його і проведеш, є таке народне прислів'я. Дівчата з громадської організації Інша Жінка підтверджують правильність цього вислову не лише на Новий Рік, але й протягом всього року.

"Ми - це середньостатистичне від нашого найближчого оточення. Ваше оточення має вплив на вас: вашу позицію, настрій, прийняті рішення, на думки. Варто прискіпливо обирати тих, з ким ти спілкуєшся. Так, іноді це неможливо через ряд причин (наприклад, на роботі не завжди є ті люди, які розділяють твої цінності). Але якщо ми говоримо про Інших Жінок - то це концентрація людей, які з тобою на одній хвилі, розуміють тебе та готові підтримати ідеї, проєкти, допомогти вирішити проблеми одна одної", - говорить засновниця та керівник ГО "Інша Жінка" Юлія Цибульська

Вже 2 роки поспіль організація проводить унікальний формат бізнес-зустрічей про... НЕ-успіх. Коли скрізь вчать про те, як стати успішним, інші жінки вирішили навчатися на чужих помилках та невдачах.

"Нас роблять сильнішими ті негаразди, скрізь які ми проходимо. Ми отримуємо досвід, який передаємо своїм друзям, застерігаючи їх від помилок. Розповідаючи іншим про свій тяжкий шлях, ми, як не дивно, мотивуємо людей діяти - ми всі починаємо розуміти, що кожний веде власну життєву боротьбу. На наших сніданках є сльози, відверті зізнання, нові знайомства, які є початком міцної дружби", - говорить Юлія.

"У 2021 році ми продовжимо традицію наших бізнес-сніданків про НЕ-успіх, як завжди, по вівторках о 9 годині ранку. Долучитися може кожний, всі анонси будуть у нас на сайті та у соціальних мережах", - продовжує Юлія.

Другий день нового 2021 року Інші Жінки зустріли в компанії харизматичної, розумної, цікавої жінки, яка відома на всю країну.

Відома телеведуча Надія Матвєєва погодилась зустрітися з членкинями ГО Інша Жінка, аби поспілкуватись про жінок та все, що їх стосується. Говорили про підтримку жінок, про проблему насильства, про роботу та особисте життя.

Про те, чому у нас виникає потреба ділитися своїм досвідом та навіщо. Надія - яскравий приклад рольової моделі, яка мотивує інших власним досвідом. Зовсім скоро стартує вже 2 потік її онлайн-курсу #живиснадеждой, над яким вона зараз працює.

На зустрічі були присутні керівники регіональних представництв ГО "Інша Жінка" у м. Олександрія та Полтава, але про це розповімо згодом.

Натхненні зустріччю з Надією, в активі ГО "Інша Жінка" народився план. Як і годиться в компанії активних жінок, які вміють підтримувати та співпрацювати одна з одною. Плекати ідеї варто лише в правильному оточенні. Тому приєднуйтесь, аби швидко зростати.

#іншажінка_полтава #іншажінка #divergentwoman

За даними газети telegraf.in.ua