Інша Жінка. Регіони

Зустріч делегації ГО”Інша жінка” з Володимиром Паламарем.

Інша Жінка. Естонія
Зустріч делегації ГО”Інша жінка” (Україна) з головою асоціації українських організацій Володимиром Паламарем.

Приємно було знову відвідати Центр української культури у місті Таллінн. Минулого разу ми організовували зустріч разом з представницями ГО “інша жінка” на чолі з головою організації Юлею Цибульською .

Саме рік тому ми обговорювали з паном Володимиром ймовірність війни та представниці наших осередків в Україні встигли дістатися в Україну останнім рейсом, після якого закрили небо. І тоді сталося найстрашніше….

Через рік ми вже обговорювали кількість допомоги ,яка була направлена в Україну завдяки роботі штабу допомоги в місті Таллінн , який очолив Володимир Паламар., про важливу роботу волонтерів та найболючіші місця вимушених переселенців з України, які знайшли прихисток в Естонії.

Для нас ці питання є дуже важливими. Ми розуміємо, що багатьом жінкам немає куди повертатися і їм потрібно починати життя заново в малознайомій країні. Тепер не є важливою освіта чи стаж роботи, у деяких жінок та дітей немає навіть документів. Та саме в цей період на жіночі плечі лягає роль матері, батька, годувальника, вчителя,лікаря , незважаючи на свій психологічний стан…

Нашою метою є підтримка жінок. Ми створили центр первинної допомоги ,але ми вважаємо, що цим жінкам потрібна допомога не тільки в базових речах, а й в подальшій інтеграції в естонське суспільство , фінансової незалежності та реалізації.

Тут неможливо не помітити кількість допомоги, яку надає естонське суспільство.

Щиро дякуємо Естонії !