Інша Жінка. Регіони

Зустріч з головою асоціації українських організацій в Естонії В. Паламарем

Інша Жінка. Естонія
Зустріч ГО”Інша жінка” та MTÜ”Divergent Woman” з головою асоціації українських організацій в Естонії В. Паламарем

7 лютого 2022 року відбулася зустріч представниць жіночої організації Інша Жінка / Divergent Woman в Україні та MTÜ Divergent Women в Естонії головою Асоціації українських організацій в Естонії Володимиром Паламарем та з Любов Лаур.

Статус жінок акумулює в собі особливості соціально-політичного устрою країни, рівень її економіки, культури, управління, правових норм, він чутливо реагує на глибинні зміни в усіх сферах, у суспільній свідомості, ціннісних орієнтаціях

Як і в усі епохи, нині повсюдно ведуться суперечки про роль жінки в суспільстві, її соціальне становище і покликання.

Однією з характерних ознак розвитку світового співтовариства в останні десятиліття є посилення уваги до жіночих проблем .

Про це, зокрема, свідчать визнання прав жінок як винятково важливої складової частини прав людини, розробка та прийняття Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації жінок (1979), проголошення ООН Міжнародного року жінки (1975), проведення міжнародних та всесвітніх конференцій, присвячених розгляду питань становища жінок у суспільстві, підтримується прогресивний спосіб розв'язання проблем поєднання материнства і зайнятості в суспільному виробництві, сімейних обов'язків і участі в громадському житті.

Одним із дійових інструментів реалізації такого підходу до розв'язання актуальних проблем жіноцтва є соціальна робота.

Здійснювані в процесі соціальної роботи систематичні, різноманітні заходи спрямовані на те, щоб полегшити адаптацію жінок до суспільних норм, допомогти їм розвинути, реалізувати і реабілітувати життєві сили, забезпечити гідне існування і самоутвердження .

При розмові з Володимиром Паламарем дізналися про підтримку , яку надає Естонська держава Україні в період війни та допомогу емігрантам з України.

На зустрічі Любов Лаур розповіла цікаву історію про відомих українців ,про методи збереження та розвиток української культури в Естонії.

А ще ,ми познайомилися з неймовірно талановитою дівчиною Кристиною , яка грала на гітарі.

Також обговорили взаємовідносини , можливості та болючі місця української молоді які проживають в Естонії.

Це була дуже продуктивна та цікава зустріч.

Дякуємо за теплий прийом та підтримку🤝

— в городе Таллин.