Досить!

Ніхто. Ніколи. Нізащо

Ніхто навіть припустити не міг, що вона може стати жертвою домашнього насилля.

Приречена стати зіркою. Саме так можна охарактеризувати мою однокласницю Машу. Засмагла красуня з голлівудською посмішкою, дівчина , яка просто повинна була підкорити столицю.

Після школи Маша вступила до Університету та переїхала до Києва. У свої солодкі 20 вийшла заміж. А далі… А далі це вже була не Машка. Безлікий вигляд, потуплені очі. Ось така собі «просто Марія.» Одного не знав ніхто, що це був не іі вибір. Чоловік - аб’юзер жорстоко морально знущався над дівчиною: панічний контроль, руйнація особистісних кордонів, обмеження в усьому. Він ламав її з усих сил. Та дівчина була сильнішою. Маша зуміла підняти голову та подивитися в очі ворогу. На жаль, ворогом був такий надійний та сильний Власний Чоловік.

Досить! За допомогою друзів та небайдужих дівчина отримала розлучення та одна переїхала до Америки. Зараз красуня успішна та щаслива, натхненна та самодостатня. Не бійся, не здавайся ! Не дай страху стати Тобі жертвою домашнього насилля.

Досить!#скажидосить Звернутись за допомогою, стати волонтером чи отримати більше інформації можна на сайті - https://www.divergentwoman.com/enough

#досить
#іншажінка
#divergentwoman
#іншажінкаполтава
Діджитал-виставка