Cult Food Кременчук

Євген Клопотенко приїде до Кременчука

Від імені ГО "Інша Жінка" Інша Жінка / Divergent Woman
, яка є лідером проекту Нове шкільне харчування Cult Food в місті Кременчуці та регіоні, анонсуємо те, що 3 березня 2020 року відбудеться візит Євгена Клопотенко до Кременчука з метою презентації проекту.

Євген буде надихати, відповідати на запитання, розвінчувати міфи, які множаться навколо проекту та аргументувати у необхідності правильного та збалансованого харчування для власного здоров’я.

Вчора, 18 лютого 2020 року в міськвиконкомі відбулася нарада за головуванням профільного заступника мера Усанової Ольги Петрівни, за участі робочої групи проекту #новешкільнехарчуваннякременчук, директорів пілотних шкіл (5, 16 та 27), кухарів, технолога, представників департамента освіти та провайдера продуктів харчування у школах, протягом якої було узгоджено таймінг та заходи в рамках приїзду відомого українського кулінарного експерта.

Серед заходів, передбачена зустріч зі всіма стейкхолдерами організації шкільного харчування, майбутніми кухарями-випускниками профільних ПТУ, мером міста Віталієм Малецьким та прес-конференція для ЗМІ.

Також Євген Клопотенко відвідає Продуктову Мануфактуру - заклад громадського харчування від ТМ "Ilona"
- на базі якої в подальшому відбуватиметься навчання шеф-кухарів пілотних шкіл. Це необхідний крок для відпрацювання приготування найбільш популярних серед дітей страв із рецептурного збірника Євгена Клопотенка, з метою доведення їх смакових властивостей та зовнішнього вигляду до стандартів найвищої якості. Шеф-кухарі матимуть змогу продегустувати, як смакує по-справжньому паста Болон'єзе, отримати сучасні навички в приготуванні їжі, які не потребують додаткового обладнання та відповідають вимогам та нормам законодавства у сфері шкільного харчування.

Організатором приїзду виступає ГО "Інша Жінка" за сприяння місцевої влади.

Хочете долучитися до реформування шкільного харчування? Ми залучаємо активних, дієвих та небайдужих, які вміють співпрацювати та готові витрачати частину свого часу на реалізацію суспільно-необхідного проекту


Просто заповніть форму за посиланням https://forms.gle/xgRwpN9zDYvNdr266

#новешкільнехарчуваннякременчук #новешкільнехарчуванняcultfood
Події