Cult Food Кременчук

Дегустація чотирьохтижневого меню для шкіл

Ievgen Klopotenko: "Я розробив чотирьохтижневе меню для шкіл. Меню це складене за участі дитячих дієтологів та технологів. Там близько сотні нових рецептів для сніданків, полуденків, обідів, підвечірків та вечерь. Всі ці рецепти вже скомбіновані в повноцінні прийоми їжі. Це означає, що тепер школам не треба буде самим складати меню, у них будуть готові технічні картки. Це полегшить роботу працівникам шкільних їдалень, а також стане гарантією, що діти будуть отримувати їжу, яка добре поєднується між собою та є різноманітною.

Сьогодні була дегустація цього меню. Я, моя команда Культура їжі I Cult Food (Daria Kurenkova, Виктория Сиренко ), представники держави та команда Першої леді (Вікторія Романова, Єкатерина Чабанова) зібралися, щоб об'єктивно оцінити нові страви та за необхідністю прийняти рішення щодо змін. Також ми запросили школярів, щоб отримати їхній фідбек з приводу меню, оскільки все це робиться виключно для дітей. Тому їхня думка важлива. Разом з робочою групою ми обговорили подальший план дій з осучаснення шкільного меню.

На дегустації були: Олена Зеленська, Виктор Ляшко (заступник Міністра – головний державний санітарний лікар України), Тетяна Скапа (державний експерт Директорату громадського здоров'я та профілактики захворюваності МОЗ України), Vladyslava Magaletska Ex Rutytska (голова Держпродспоживслужби України), Віра Рогова (заступник Міністра освіти та науки України).

Потім нове меню буде презентовано на всеукраїнському рівні. Буду інформувати вас з приводу того, що буде далі."
Новини