Cult Food Кременчук

Кого варто виховувати себе чи свою дитину?

Батько,який курить і повчає свого сина,що куріння-це шкідливо для здоров’я! Як гадаєте,син буде його слухати чи повторювати те,що він робить?
Мама повчає доньку,що жінка має бути стрункою і при цьому пережовує смачнючу булку з повидлом... Донька послухає маму чи сумлінно послідує її діям?

Звичка- це те,що формує людську особистість та її сутність.
Звички батьків обов’язково перейдуть до дітей,тому для батьків важливо бути відповідальними за свої дії,бо наслідки цих дій проявляться в їхніх дітях.

Сьогодні про звичку здорового харчування!
Як її донести до дитини так,щоб всім було комфортно і корисно?

По перше бути в цьому прикладом самому! Далі важливим аспектом є те,які саме продукти харчування знаходяться у вас вдома і в холодильнику! Діти реагують на яскраві та різнокольорові продукти! Обов’язково в холодильнику має бути розмаїття кольорів фруктів та овочів,листя салату чи іншої зелені! Це додає цікавості та задоволення від їжі!
Обов’язково розповідати дітям про важливість та користь для організму здорового харчування,готувати разом,залучати їх до приготування смачних та корисних страв і в них обов’язково буде відкладатись звичка харчуватись здорОво...

ГО «Інша Жінка» продовжує свою «смачну» та корисну роботу над впровадженням проекту Нове Шкільне Харчування в місті Кременчук...
Слідкуйте та приєднуйтесь...

Автор Инна Бутенко

Блог