Cult Food Кременчук

Команда Cult Food Кременчук відвідала школу №16

Наступним етапом роботи нашої команди був візит до школи №16, обговорення з керівництвом процесу шкільного харчування та відвідування харчоблоку. Почнемо з того, що школа №16 вже почала поступово, з червня 2019 року, вводити страви зі Збірника рецептів Євгена Клопотенко. Учням запропонували: салат з капусти з насінням, картопля запечена з куркумою, хек запечений, рис «Паелья», салат з яблуками і квашеною капустою, нагести курячі, больньєзе, лимонад, ячневі боли, суп болгарський, чай каркаде тощо.

Приготування деяких страв мало складнощі у зв’язку з відсутністю відповідного технологічного обладнання на кухні школи. Зокрема для приготування рису «Паелья» потрібна відповідна пательня. Взагалі обладнання в харчоблоці має більш ніж 40 річний стаж роботи і звичайно потребує оновлення. Хоча не зважаючи на такі складнощі в школі намагаються готувати для дітей смачно та з всім серцем зазначає шеф-кухар Таміла Володимирівна. Це доводить факт, що в школі з 520 дітей харчуються в їдальні близько 400 учнів.

Для більш прогресивної роботи по введенню страв з програми «Нове шкільне харчування», крім оновлення технічного оснащення, потрібні дозволи у вигляді Картки-розклад страви, котрі погоджуються Кременчуцьким міськрайонним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Потребою Ю.О. та затверджуються Заступником начальника департаменту начальником управління Михайленко С.О. Чим більше таких карток зі Збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах 2019 р. Клопотенко Є. буде затверджено, тим скоріше ми зможемо познайомити наших дітей з усім різноманіттям харчової культури світу.

Ситуацію по школі №16 обговорили з директором Довбнею Олексієм Васильовичем та Ванжулою Лілією Станіславівною, болючі питання підняли, напрямки роботи зазначили, йдемо далі.
Події