Cult Food Кременчук

Зустріч з Євгеном Клопотенко

Євген Клопотенко - кулінарний експерт, автор проєкту Нове шкільне харчування Cult Food завітав у Кременчук на наше запрошення

3 березня 2020 року в актовій залі 5 ліцею не було вільних місць. За особистої підтримки мера Кременчука Віталія Малецького, в одному залі зібралися всі, хто впливає, приймає участь, організовує та сприяє організації харчування в школах. Були присутні профільний заступник мера Ольга Усанова, департамент освіти, директори всіх шкіл, шеф-кухарі, представники батьківських комітетів, провайдер продуктів харчування, актив міста та ГО «Інша Жінка». Ми щиро вважаємо, що організація нового шкільного харчування виходить за межі школи. Харчові звички формуються у сім’ї. Аби досягти суттєвих змін, здорове харчування повинно стати стилем життя. І саме над цим ми будемо працювати.

Щиро вдячні Євгену за те, що на простих прикладах пояснив, як упередженість заважає спробувати щось нове. Як зміни в харчуванні можуть впливати на свідомість. Як зацікавити дітей з’їсти те, що лежить на тарілці. Як формувати здорові звички дітей власним прикладом.

Зі студентами ПТУ Євген говорив про важливість пристрасті до того, що ти робиш. Про постійне навчання та допитливість до власної справи. І саме під час виступу пообіцяв одному студенту взяти його на практику у власний ресторан.

Євген також відвідав Продуктову Мануфактуру ТМ Ілона, де ознайомився з базою навчання шеф-кухарів трьох пілотних шкіл (5,16,27), що напередодні відпрацьовували приготування та продегустували чотири найпопулярніші страви зі збірника Євгена Клопотенко. Євгена настільки вразило те, що він побачив, що він перепитував, чи не у Франції ми часом.

Було багато емоцій. Багато гумору. А ще мотивації, позитивної енергії, невимушеного спілкування.

Євген поїхав, а ми продовжимо допомагати змінювати шкільне харчування на краще. Приєднуйтесь 🤝
#новешкільнехарчуваннякременчук#cultfoodкременчук
Події