Cult Food Кременчук

"Чиясь забаганка чи життєва необхідність?"

Питання зміни шкільного харчування зараз багато хто обговорює. Дехто, можливо, вважає, що це забаганка відомої людини, дехто, що це віяння моди чи ще щось…, але це життєва необхідність!

У січні 2019 року Всесвітня організація охорони здоров’я оприлюднила дослідження щодо рейтингу країн світу з найвищим рівнем смертності від серцево-судинних захворювань через неправильне харчування. На першому, найгіршому, місці – Україна. Ця, як мінімум, дає привід для роздумів.

Складаючи «Збірник рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах» Євген Клопотенко півтора року вивчав, що їдять діти в різних країнах, та що саме готують у наших їдальнях, які саме підходи в приготуванні використовують, в про які й не чули.

Збірник створювався разом з доктором медичних наук, професором Марією Павлівною Гуліч, котра є завідувачем лабораторії профілактики аліментарно залежних захворювань, тобто захворювань, що пов’язані із недостатнім чи надлишковим харчуванням, ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзеєва НАМН України». Її рецензію та санітарний висновок є у самому Збірнику.

Ви ще сумніваєтесь у кваліфікації програми «Нове шкільне харчування»?
Далі буде.

З повагою, Світлана Мандриченко, ГО «Інша Жінка».
Блог