Cult Food Кременчук

Обіцяли хороші новини? Тримайте!

Кременчуцька гімназія №12 та Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г. Шевченка отримають цього року нові харчоблоки

6 липня підтримано зміни до обласної програми «Дітям Полтавщини - якісне харчування», яким, за моєю пропозицією, збільшено фінансування до 9,5 млн грн на оновлення харчоблоків шкіл.

Цьому передувала постійна робота з головою Полтавської ОДА Олег Синєгубов та Першим заступником Дмитром Луніним.

Оскільки минулого року школи Кременчука не потрапили до списку, моїм завданням, як депутатки, було зробити все, аби цьогоріч ситуація змінилася. І ми маємо перший позитивний результат нашої співпраці з областю.

Керівники двох шкіл, які звернулись до мене особисто з проханням про підтримку, зможуть вже з вересня-жовтня 2021 року пропонувати нове шкільне меню для дітей, приготоване на сучасному, новому обладнанні.

Це також дасть змогу розвантажити час працівникам харчоблоків (яких, зазвичай, не вистачає на таку кількість дітей), оскільки в потребах передбачено встановлення посудомийних машин, пароконвектоматів (для приготування здорової їжі, цей процес не потребує втручання) тощо

Нагадую, що з 2019 року я з командою Інша Жінка / Divergent Woman, займаємося питаннями харчування дітей у школах, допомагаючи впроваджувати позитивні та необхідні зміни. Чому це важливо? Бо те, як, де, що їдять діти - не лише частина безпечного освітнього середовища, а й питання здоров’я нації та виховання здорової харчової поведінки змалечку. Безумовно, ці зусилля, аби вони мали справжній ефект, повинні бути підкріплені батьківським вихованням та контролем .

Оскільки захворювання та розлади КШТ є третіми в рейтингу хвороб серед дітей, іжа - її якість, спосіб приготування, раціон, корисність - є способом уникнути проблем зі здоров’ям, та гармонійно розвиватися не лише фізично, але й інтелектуально.
А чи знали ви, що іжа прямо впливає на наш мозок, здатність навчатися, на почуття, емоції та прийняті рішення?

За даними сторінки Юлія Цибульська

#новешкільнехарчуваннякременчук#іншажінка
Події