Cult Food Кременчук

Інформація щодо діяльності ініціативної групи проєкту

Виходячи з тих питань, які надходять від батьків, надаємо інформацію щодо діяльності ініціативної групи проєкту Нове Шкільне Харчування CultFood.

1. Оснащення шкільних їдалень. Ініціативна група на чолі з обласним депутатом Юлею Цибульською працює над цим питанням на рівні Полтавської обласної ради.

2. Створення раціонального меню. Існує офіційний висновок Держспоживстандарту України, в якому вказано, що всі рецепти Євгена Клопотенко зі «Збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах» безпечні та рекомендовані для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах. Крім того, Збірник створювався разом з доктором медичних наук, професором Марією Павлівною Гуліч, яка є завідувачем лабораторії профілактики аліментарно залежних захворювань ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзеєва НАМН України». Її рецензія та санітарний висновок є у самому Збірнику.

3. «Нас все влаштовує, нам не потрібно змін». Реформа шкільного харчування під егідою Олени Зеленської набирає обертів і вона незворотна, питання лише в тому, будемо ми лідерами чи аутсайдерами цього процесу.

Маємо надію на плідну співпрацю з активними батьками міста та департаментом освіти Кременчуцької міської ради у питанні реформування шкільного харчування заради майбутнього наших дітей.
Блог