Інша Жінка. Регіони

Презентаційного мітап «Зелене світло»

Інша Жінка. Чугуїв
З особливим хвилюванням ділюсь враженнями від презентаційного мітапу «Зелене світло».

24 березня ми розповіли про ГО «Інша жінка» іншим жінкам Чугуєва. Їх було не багато, але склад, як то кажуть, не в брів, а в око. Домогосподарка, педагогиня, бізнес-вумен, держслужбовець, музейна працівниця… Якого віку? Тут все просто – в реєстраційному листі вказували той вік, на який себе відчувають, тобто в нас зібралась молодь Чугуєва!

Об’єднувало нас те, що у кожній є неймовірне хобі – йога, колекціонування дзвіночків, рукоділля, перетворювання, мандри, квіти, шиття, танець, аромотерапія…

Зібрались наші гості з очікуваннями, які теж розповіли про індивідуальність кожної – драйв, позитив, задоволення, цільове спілкування, нові знання, знайомства.

Чому «Зелене світло»? Ми бачимо в багатьох подіях, які супроводжують нас, добрі знаки. Осередок чугуївської організації зареєстровано 1 березня – день, коли починаєш відчувати подих життя, тепла, сонця, коли все зеленіє навколо. І, звичайно, зелене світло – це метафора, яка означає відкриту можливість рухатись вперед.

Ми зібрались в місці, про яке ще не знає Чугуєв – кав’ярня «Caffee LUB».

Це ще один добрий знак – вони відкрились декілька днів тому. вони так само, як і ми, на старті. Ми вирішили допомогти один одному.

Був в нашому жіночому колі і чоловік (все ж таки без них ніяк) – пан Роман, який висвітлюватиме наш мітап в ЗМІ.

Отже, почали!

Знайомство пройшло в неймовірно ліричній атмосфері – передаючі з рук в руки зелене яблучко, в якому світився вогник надії і сподівань, дівчата розповідали про себе і про своє ставлення до зеленого кольору. Потім трохи офіціозу – презентація ГО «Інша жінка».

А далі – урочистий флеш-моб «Приєднайся до чату в Viber». До речі, це було не тільки корисно, а й весело!

Інтерактив «Лист собі» викликав шквал емоцій – від розгубленості до сліз. Були бажаючі прочитати на загал свої листи, але в основному це була таємниця…

А ще ми, передаючі з рук в руки зелений мінерал амазоніт, робили одна одній компліменти! Хтось від них бентежився, хтось пишався, хтось радів… Але точно можна сказати – вони були щирі!

В кінці нашої зустрічі учасниці в одязі зеленого кольору, в прикрасах з зеленого каміння пили шампанське. І всупереч традиціям тост за жінок був не третій, а першій!

Зелене світло Чугуївському осередку ГО «Інша жінка»!

#іншажінка #divergentwoman #іншажінкаЧугуїв