Учасниця Бізнес-інкубатору з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці Юлия Мищенко відсвяткувала відкриття справи всього життя - соціально-орієнтованого простору «Твій вибір».
Юлія за спеціальністю - викладач з англійської мови, що мріяла про власний центр з розвитку особистості від 0 до 18 років.
В центрі будуть викладати англійську мову для дітей різного віку, підготують до ЗНО як з англійської, так і з української мов, математики, будуть навіть вчити вишивати з елементами англійської.
Родзинкою центру стане послуга «Няня на годину», яка точно буде користуватися великим попитом.
#іншажінка#divergentwoman#бізнес_інкубатор_кременчук